AGmet Metal

Aparatlar

Üretim aşamasında ihtiyaç duyulan üretim tecrübesinden siz de faydalanana kadar tecrübe edininiz. doğru zamanda ve doğru şekilde kullanılmasına ihtiyaç duyacağınızı biliyoruz. Körük yapımında kullanılan makineler, operatör ekibi yardımcı malzemeleri, askılar, depolama uygulamaları, test kalıpları, test makineleri ve bu makinelerin yardımcı parçaları, mastarlar vb. birçok farklı yerde ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimiz halihazırda mevcuttur. bunların dışında farklı ihtiyaçlarınıza da cevap verebilmek bizim için önemlidir. kendi tasarımlarınız veya isteğe bağlı olarak sistemlerin üretiminde tecrübe ve yeni fikirlerimizi harmanlayarak çalışmalarımıza yön veriyoruz.

SİZİ ARAYALIM

Üretiminizi hızlandıracak yenilikçi bir makine mi arıyorsunuz?

Formu eksiksiz doldurarak teklif talebi oluşturabilirsiniz.

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Hizmetlerimiz

Vulkanizasyon Kalıp Üretimi

Özellikle vulkanizasyon kalıplarının üretimindeki tecrübemiz Süspansiyon Körük pazarında bilinir ve takdir edilir.

Üretim Alanı Tasarımı ve Devreye Alma

Süspansiyon körüğü üretimi sırasında gerekli olan üretim ihtiyaçları konusunda tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Körük Kalite Planlama

Körüklerin üretimi sırasında ihtiyaç duyacağınız her türlü makine ve aparatların prosesinizde doğru ara ürünleri vermek için ne kadar etkili olduğunu biliyoruz.

Neden Biz?

Sektörümüzde lider olarak her zaman ileri teknoloji ve yenilikçi yöntemler geliştirmeye çalıştık.

20 yıllık tecrübemize dayanarak, üretim sırasında ihtiyaç duyacağınız her türlü altlık, makine ve aparatların ara ürününün prosesinizde ne kadar hassas olabileceğini biliyoruz.

Kalitemiz 2012 yılının son çeyreğinde ISO 9001:2008 belgesi ile tescillenmiştir. Kalitenin işin ruhunda olması ve devam etmesi için korunması gerektiğine inanıyoruz.

Sektörde yarının dünyasının ihtiyaçlarını bugünden görüyoruz.  Araştırma ve geliştirme projelerimiz üzerinde çalışıyoruz.

Referanslar

Birlikte çalışmaktan ve birlikte büyümekten mutluluk duyduğumuz iş ortaklarımız.