AGmet Metal

Hakkımızda

Sektörde 20 yıllık tecrübe ve geleceğe yönelik bir vizyon ile çalışmakta olan AGmet Metal, 2008 yılında AKTAŞ grubu ile olan ortaklığını sona erdirerek tecrübesi ile piyasa ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur. AKTAŞ Grup ile çalıştığı süre boyunca Süspansiyon Körüklerin üretim ihtiyaçları ve kauçuk parça üretimine odaklanmış ve bu sayede Süspansiyon Körüklerin üretimi ve şantiyede ihtiyaç duyulan ekipmanların gereksinimleri konusunda kazanılması zor tecrübeler kazanmıştır. üretim süreci. 2008 yılından bu yana kalıp, makine, aparat, fikstür, numune ve seri parça üretimi, ürün devreye alma, makine ve sistem tasarımı ve talebe uygun üretim konularında çalışmalarına devam etmiştir.

TECRÜBE ve KALİTE

20 yıllık tecrübemizi ve kalitemizi, 2012 yılı son çeyreğinde aldığımız ISO 9001:2008 belgemizle tescillemiş bulunmaktayız.

İnanıyoruz ki, kalite işletmenin ruhu olmalıdır ve bunu kendi varlığını devam ettirebilmek için korumalıdır.

Çevre ve Sürdürülebilirlik Politikamız

Sosyal sorumluluk anlayışına sahip, ülke ekonomisine katkı sağlayan, çevreye duyarlı ve geleceğe daha iyi bir yaşam alanı bırakmayı hedefleyen bir kuruluş olarak;

Sürekli gelişme ve iyileştirme ilkesini esas alarak, çevre ile uyumlu ürün, çözüm ve faaliyetlerimizi planlamak, uygulamak ve önlemler almak,
Geliştirme ve uygulama faaliyetlerimizi olası çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak,
Sürdürülebilir kalkınmamızın bir göstergesi olarak çevre kirliliğinin azaltılmasına yönelik çalışmalar yapmak ve yapılan çalışmaları desteklemek,
Enerji ve doğal kaynakları verimli kullanmak ve kullanılmasını sağlamak,
Tüm çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin çevre bilincini artırmaya yönelik çalışmalar yapmak,
Yürüttüğümüz faaliyetler sonucunda oluşan çevre boyutları ile ilgili yasal sorumluluklarımızı yerine getirmenin yanı sıra, çevre ile ilgili resmi ve özel kuruluşların faaliyetlerine katılmak ve desteklemek,
Ürünlerimizin ve çözümlerimizin çevresel etkileri hakkında müşterilerimizi bilgilendirmek,
İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarını uygulamak,

Şimdi ve sonrası için hedeflerimizi ve hedeflerimizi belirlemede temel unsurlardır. Bugüne kadar yaptıklarımız ve bundan sonra yapacaklarımız kamuoyunun bilgisine açık olup, Toplam Kalite Yönetimi bütünü içerisinde çevresel kaliteyi sağlamak ve sürdürmek hepimizin asli görevidir.

Fatura Bilgilerimiz

Üçevler Mah. 23.(220) Sok. K.Sanayi Sit. 22.Blok No:4/1

Nilüfer Bursa

Tel: +90 (224) 341 55 39

Fax: +90 (224) 341 54 39
Çekirge Vergi Dairesi / 008 074 1093

Bize Katıl

Formu eksiksiz doldurarak ekibimize katılmak için başvurabilirsiniz.

SİZLERE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Hizmetlerimiz

Vulkanizasyon Kalıp Üretimi

Özellikle vulkanizasyon kalıplarının üretimindeki tecrübemiz Süspansiyon Körük pazarında bilinir ve takdir edilir.

Üretim Alanı Tasarımı ve Devreye Alma

Süspansiyon körüğü üretimi sırasında gerekli olan üretim ihtiyaçları konusunda tecrübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Körük Kalite Planlama

Körüklerin üretimi sırasında ihtiyaç duyacağınız her türlü makine ve aparatların prosesinizde doğru ara ürünleri vermek için ne kadar etkili olduğunu biliyoruz.

Neden Biz?

Sektörümüzde lider olarak her zaman ileri teknoloji ve yenilikçi yöntemler geliştirmeye çalıştık.

20 yıllık tecrübemize dayanarak, üretim sırasında ihtiyaç duyacağınız her türlü altlık, makine ve aparatların ara ürününün prosesinizde ne kadar hassas olabileceğini biliyoruz.

Kalitemiz 2012 yılının son çeyreğinde ISO 9001:2008 belgesi ile tescillenmiştir. Kalitenin işin ruhunda olması ve devam etmesi için korunması gerektiğine inanıyoruz.

Sektörde yarının dünyasının ihtiyaçlarını bugünden görüyoruz.  Araştırma ve geliştirme projelerimiz üzerinde çalışıyoruz.

Referanslar

Birlikte çalışmaktan ve birlikte büyümekten mutluluk duyduğumuz iş ortaklarımız.